En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

Kocaeli’de fenalaşan yolcuyu otobüsle hastaneye götürdü

35

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Kocaeli Derince hattında çalışan UlaşımPark sürücü personeli Emre Kara, seyir halindeyken aracında kadın yolcunun fenalaştığını fark etti. Yolcusunun acılar içinde kıvrandığını gören Emre Kara, inisiyatif alarak rotasını Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Acil Servisine çevirdi. Kara, “Az kaldı, biraz daha sabret, yaklaştık.” sözleriyle yolcusunu rahatlatmaya çalıştı.

SAĞLIK PERSONELİNE TESLİM ETTİ
Araçtaki diğer yolcuları da bilgilendiren sürücü, otobüsle acil servis önüne yanaşarak hastayı sağlık görevlilerine teslim etti. Bir süre bekledikten sonra yolcusundan iyi haber alan Kaya, daha sonra seferine devam etti.

“YOLCULARIMIZA MİSAFİR GİBİ DAVRANIYORUZ”
Sürücü Emre Kara, insanlık adına hastayı hastaneye yetiştirdiğini belirterek, “İşe girmeden bizlere bu gibi durumlarda neler yapabileceğimiz konusunda eğitim verildi.

Büyükşehir UlaşımPark sürücüleri olarak yolcularımıza misafirimiz gibi davranıyoruz. İnsan evinde misafirine nasıl davranıyorsa, araçlarımızda da aynı hassasiyetle davranıyoruz. Hoşgörülü, saygılı ve yolcu memnuniyeti adına elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.