En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

Kaşlarını Almayan Kıbrıslı Instagram Modeli Sophia Hadjipanteli Yaptığı Açıklamayla Yeniden Gündemde!

32

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Annesinin de kaşları aynıymış!

Sophia Hadjipanteli, gördüğümüz anda bize Meksikalı sanatçı Frida Kahlo’yu hatırlatan, yüz güzelliğini kaşlarının tamamladığı bir Instagram modeli.

Amerika’da yaşayan 23 yaşındaki Kıbrıslı modeli ilk gördüğümüzde hepimiz kocaman bir “Hey maşallah” çekmiştik. Tabi görüntüsüyle de tartışma konusu olmuştu.

İnsanların negatif yorumlarına maruz kalmıştı. Yapılan yorumlara da “Bunu insanlar kaşlarımı sevmek zorunda diye yapmıyorum. İnsanların kendi hayatlarında tercihlerine göre yaşayabileceklerini göstermek için yapıyorum.” şeklinde cevap vermişti.

Bu güzel kaşlarını annesinden aldığını da söyleyen Sophia, yaptığı açıklama nedeniyle yeniden gündemde şu sıralar.

Sık sık kaşlarını almadığı için sosyal medya kullanıcıları arasında tartışmalara neden olan güzel manken, sosyal medyadaki insanların kaşlarının kendisini iğrenç gösterdiğini söylediğini dile getirdi.

Kaşları nedeniyle ölüm tehditleri bile aldığını ve kaşlarının kültürel bir miras olduğunu belirtti.

“Güzellik trendlerini yıkmak gerekiyor. Benim hikayem başka insanlara da ilham olacaktır. Güzellik bakanın gözündedir” ifadelerini kullandı.

Kalıplaşan güzellik algısını elinin tersiyle iten genç kadının Instagram’daki dikkat çeken pozları da şöyle bırakalım:

Neden ölüm tehditlerini aldığını bir türlü anlayamadım. Ayrıca da hemcinslerini güçlendiren ve doğal güzelliği bir tercih olarak savunan Sophia’yı tebrik etmek lazım!

Siz ne düşünüyorsunuz? 

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.