En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

Kadehlerimizi kaldırıyoruz

114

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ünlü oyuncu Demet Evgar’ın başrolünde yer aldığı Kadınlar Günü videosu sosyal medyada büyük ses getirdi. Binlerce kişi ‘Kadehlerimi kaldırıyoruz’ diyerek, ‘Hadi yüzleşelim’, ‘Demet Evgar’ hasthagi ile videoyu paylaştı. Türkiye gündeminde video TT oldu. 

HEP BİRLİKTE

Evgar videoda özetle şunları söyledi: “Elbetteki hepimiz, kadehlerimizi tüm kadınların şerefine kaldırıyoruz… Bir kadını sadece giyim kuşamı ile kaldıralım kadehlerimizi… Yok elinin hamuruymuş, yok dizini dövermiş.. Bu tip çağdışı sözleri kullanmanayan hatta kullananları ayıplayanlarla birlikte kaldıralım kadehleri. Sırf kadın olduğu için işe alırken ayrımcılık yapmamış ya da terfisinde az maaş ödememiş olan yönetecilerle birlikte kaldıralım… Hayatı boyunca kadınlar boyunca bu kadar adaletsizlikte sessiz kalmamış, yeri geldiğinde sesini yükseltmekten korkamış olanlarla birlikte kadehlerimizi kaldıralım…Hadi yüzleşelim kendimizle… Tüm kadehlerin birlikte kalkacağı o güzel günlere…”

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.