En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

İTÜ’nün Uluslararası Öğrenci Zirvesi GOBI 8 Mart’ta Başlıyor

30

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

12 yıldır “Bu Bir Hayal Ürünüdür!” mottosuyla yola çıkan, 2009 yılında Avrupa’nın en büyük öğrenci zirvesi ödülüne layık görülen, İTÜ’nün ilk uluslararası öğrenci zirvesi GOBI (Global Opportunities in Business and Investment), bu yıl 8-9-10 Mart tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek. Başladığı yıldan beri dünyanın dört bir yanından katılan öğrencilerle dünyadaki trendleri ve fırsatları en doğru şekilde aktarmayı amaçlayan uluslararası bir organizasyon olan GOBI, 13. senesinde yepyeni bir boyut kazanarak “Kalıpları Yıkıyoruz” konseptiyle ve 3 farklı alt başlığı ile herkese farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedefliyor.

GOBI’de neler konuşulacak?
13. GOBI etkinliği; ‘Cinsiyet Eşitsizliği’, ‘Ütopya’ ve ‘İnovasyon’ ana başlıkları altında gerçekleştirilecek. Etkinlik akışı ise şu şekilde olacak:

13. GOBI etkinliğinde kimler var?
Uluslararası zirve bu yıl 8-9-10 Mart tarihlerinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek. Etkinlikte çeşitli ülkelerden “Gobist” adı verilen yabancı öğrenciler de bulunacak ve kendilerine Türk kültürü tanıtılacak. Paneller gerçekleştikten sonra gün sonlarında çeşitli etkinlikler de düzenlenecek. Netleşen konuşmacılardan bazıları ise şöyle: Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.