En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

İki yıldır kayıp olan Rebecca, Google verileri ile bulunacak

35

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Berlin’de yaşayan ve 18 Şubat 2019 tarihinden beri kayıp olan Rebecca Reusch’tan henüz bir iz yok. Son gece ablası ve eniştesinin evinde kalan Rebecca’nın, sabah saatlerinden itibaren kayıp olduğu biliniyor. Ancak o tarihten beri Rebecca’nın öldüğüne ya da yaşadığına dair bir iz yok. Alman polisi, katil zanlısı olarak enişteyi iki kez gözaltına aldı, ancak delil yetersizliğinden dolayı herhangi bir sonuç çıkmadı. Rebecca’nın annesi ve babası ise damatlarının suçsuzluğuna ve kızlarının yaşadığına inanıyor.

TEK UMUT GOOGLE
Alman Bild gazetesinin haberine göre, kayıp Rebecca için hala umut var. Google’ın İrlanda’daki merkezi ile Berlin’deki savcılık ofisi arasındaki iş birliği sonucunda Google, Rebecca’nın Google hesabındaki verileri içeren bir USB belleği polis ekiplerine teslim etti. Rebecca’nın Google Hesabı verileri, geçmiş etkinlikleri hakkında fikir verebilir. Rebecca’nın Google hesabına kayıtlı telefon numaraları, konumlar veya hangi sayfaları ziyaret ettiği detaylı olarak analiz edilecek ve bir iz aranacak. Savcı sözcüsü Martin Steltner, “Hala Rebecca’yı arıyoruz. Şimdiye kadar birçok cinayet yıllar sonra bile olsa çözüldü. Biz de buradan yola çıkarak bir iz peşindeyiz.” dedi.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.