En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

GTA 5’in PlayStation 5 özel sürümü yılın ikinci yarısında geliyor

33

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

2013 yılında piyasaya sürülmesine rağmen günümüzde hala en popüler oyunların başında gelen Grand Theft Auto 5 (GTA 5), en çok indirilen PlayStation 4 oyunlarında her ay zirveye oynuyor. PlayStation 5 sahipleri ise oyunun yenilenen sürümüne .çok yakında sahip olacak. GTA 5’in PlayStation 5 özel sürümüyle ilgili bilgiler, Rockstar Games’in gönderdiği bir e-posta aracılığıyla ortaya çıktı.

YILIN İKİNCİ YARISINDA GELİYOR
Rockstar Games’in gönderdiği e-postada yer alan bilgilere göre GTA 5, 2021’in ikinci yarısında PlayStation 5’e gelecek. Ayrıca düzenlenecek kampanyayla PlayStation Plus aboneleri, aylık 1 milyon dolar oyun parası kazanacak ve çeşitli eşyalara sahip olacak. Üstelik bu kampanya, GTA 5’in PS5 özel sürümü yayınlana kadar devam edecek. GTA 5’in PlayStation 5 özel sürümünün yayınlanma tarihi yaklaşırken, bir yandan da GTA 6 üzerindeki çalışmalar devam ediyor. Ancak yeni GTA oyununun çıkış tarihiyle ilgili hala net bir bilgi yok.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.