En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

Galatasaraylı futbolculardan yeni seri toplantısı

74

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ankaragücü karşılaşmasında beklenmedik bir yenilgi alan Galatasaray’da futbolcular kendi aralarında yaptığı toplantılarla yeni bir seri için kolları sıvadı. Kaptanlar Arda ve Muslera önderliğinde toplanan futbolcular hakem kararlarını da eleştirmeye devam ediyor.

“HAKEMİ DE YENMEMİZ LAZIM”
Yapılan görüşmeler sonucunda “Aleyhimize çalınan çok kritik ve ağır düdükler tek mazeretimiz olamaz. Biz şampiyon olmak istiyoruz. Bu yüzden verilen yanlış kararları da yenmemiz lazım. Ankaragücü karşısında gücümüzü sahaya yansıtamadık. Bir daha bu tabloyu görmemek için daha çok mücadele etmeliyiz.

Bu yenilgi son olacak.” görüşünde birleşen futbolcular Sivasspor karşılaşmasıyla tekrar çıkışa geçmek için birbirlerine söz verdi.

Bilindiği üzere Galatasaray camiası Ankaragücü karşılaşmasında hakem yönetimini hep bir ağızdan topa tutmuş ve Halil Umut Meler’in kararlarının mağlubiyette başrol oynadığı konusunda fikir birliğine varılmıştı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.