En Güncel Ekonomi Finans Coin ve Altcoin Haberleri

Bakan Koca İllere Göre Haftalık Vaka Sayısı Tablosunu Paylaştı: ‘Normalleşme Kontrollü Gerçekleşmeli’

35

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, illere göre haftalık koronavirüs vaka sayılarını açıkladı. Koca, tabloyla ilgili yorumunda ise “Bu hafta ne kadar tedbirli olursak şehirlerimizin rengi ona uygun olarak şekillenecek. Mevcut avantajlarımızı kaybetmemek için daha dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz ifadelerini kullandı. 

‘Yüksek riskli illerimiz risklerini düşürmek için daha tedbirli olmalı’

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabında illere göre haftalık vaka sayısını paylaştı ve “Kontrollü normalleşme için illerimizin 100.000 nüfusa karşılık gelen haftalık vaka sayılarını içeren insidans haritasının güncel hali ektedir. Yüksek riskli illerimiz risklerini düşürmek için daha tedbirli olmalı. Normalleşme kontrollü gerçekleşmeli.” ifadelerini paylaştı.

İşte illere göre vaka sayısı tablosu

‘Mevcut avantajlarımızı kaybetmemek için daha dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz’

Koca, tabloyla ilgili olarak “Bu hafta ne kadar tedbirli olursak şehirlerimizin rengi ona uygun olarak şekillenecek. Mevcut avantajlarımızı kaybetmemek için daha dikkatli ve temkinli hareket etmeliyiz.” ifadelerini paylaştı.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Konu hakkında soru ve yorumlarını bekliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

You cannot print contents of this website.